write a linear model for the data in the table writing a dbq thesis wildlife essays help writing services for college students write a fun christmas letter
Menu Zamknij

Księgowością zajmuję się od  12 lat. Jako nastolatka, czy nawet studentka nigdy bym nie przypuszczała, że będę zajmować się ta dziedziną, ale ścieżki losu są niezbadane i pokierowały mnie na takie właśnie tory.

Kocham to co robię i mam nadzieję, że będzie mi to sprawiało satysfakcję jeszcze przez długie lata. Przygodę z księgowością rozpoczęłam w firmie męża, poznając jej podstawy i mechanizmy działania niejako na własnej skórze. Wszystko wtedy było dla mnie nowe i wydawało się ciężkie do objęcia zwyczajnym umysłem.

Chcąc w pełni zrozumieć z czym mam do czynienia i jak to ugryźć, uskuteczniłam intensywne dokształcanie się w tym kierunku. W ciągu tych lat, mając już wyższe magisterskie wykształcenie na kierunku prawa administracyjnego,  ukończyłam Studium Księgowości, studia podyplomowe z zakresu Rachunkowości na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, rozpoczęłam pracę w biurze rachunkowym, zdobyłam certyfikat księgowy Ministra Finansów (nr 46054/2010), zaliczyłam mnóstwo różnorakich szkoleń i zdobyłam naprawdę wiele doświadczenia związanego ze swoja pracą.

Ponieważ z własnej praktyki wiem jak trudno jest pojąć nie tylko wszystkie zasady i niuanse systemu podatkowego i księgowego, zwłaszcza przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki, chciałabym się podzielić na szerszym forum informacjami, które posiadam, a które mogą pomóc w zrozumieniu tematów, które wydają się zagmatwane jak węzeł gordyjski. Nie martwcie się, wszystkie są do rozwiązania 🙂

Serdecznie zapraszam do współpracy!