Menu Zamknij

Księgowością zajmuję się od  12 lat. Jako nastolatka, czy nawet studentka nigdy bym nie przypuszczała, że będę zajmować się ta dziedziną, ale ścieżki losu są niezbadane i pokierowały mnie na takie właśnie tory.

Kocham to co robię i mam nadzieję, że będzie mi to sprawiało satysfakcję jeszcze przez długie lata. Przygodę z księgowością rozpoczęłam w firmie męża, poznając jej podstawy i mechanizmy działania niejako na własnej skórze. Wszystko wtedy było dla mnie nowe i wydawało się ciężkie do objęcia zwyczajnym umysłem.

Chcąc w pełni zrozumieć z czym mam do czynienia i jak to ugryźć, uskuteczniłam intensywne dokształcanie się w tym kierunku. W ciągu tych lat, mając już wyższe magisterskie wykształcenie na kierunku prawa administracyjnego,  ukończyłam Studium Księgowości, studia podyplomowe z zakresu Rachunkowości na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, rozpoczęłam pracę w biurze rachunkowym, zdobyłam certyfikat księgowy Ministra Finansów (nr 46054/2010), zaliczyłam mnóstwo różnorakich szkoleń i zdobyłam naprawdę wiele doświadczenia związanego ze swoja pracą.

Ponieważ z własnej praktyki wiem jak trudno jest pojąć nie tylko wszystkie zasady i niuanse systemu podatkowego i księgowego, zwłaszcza przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki, chciałabym się podzielić na szerszym forum informacjami, które posiadam, a które mogą pomóc w zrozumieniu tematów, które wydają się zagmatwane jak węzeł gordyjski. Nie martwcie się, wszystkie są do rozwiązania 🙂

Serdecznie zapraszam do współpracy!