Menu Zamknij

 

Podobno w życiu są pewne tylko dwie rzeczy. My w tym artykule zajmiemy się tą gorsz… O podatkach między innymi porozmawiamy. Bowiem właśnie tą niewesołą (z punktu widzenia przedsiębiorcy) dziedziną zajmuje się również księgowość. A każda działająca firma musi podjąć decyzję, w jaki sposób swoje sprawy rachunkowe zorganizuje.

Dla przedsiębiorstwa dużego lub bardzo dużego, optymalnym będzie zatrudnienie na etat specjalisty, albo nawet stworzenie całego działu księgowego. Właściciele firm mniejszych są zmuszeni do zajęcia się tymi smutnymi sprawami sami, ewentualnie muszą poszukać odpowiedniego dla nich biura rachunkowego. Napisać „poszukać” jest łatwiej, niż to uczynić. Od razu na usta ciśnie się pytanie „no dobra, tylko które?”. W samym Przemyślu znajduje się około trzydziestu biur oferujących usługi księgowe i rachunkowe. Jak w tej masie dostrzec i wytropić to jedno jedyne, dla Was idealne? Chcąc ułatwić tę trudną przecież decyzję, podpowiem dlaczego warto przychylnie spojrzeć na nasze usługi.

Biuro Rachunkowe Agnieszka Gdula działa na przemyskim rynku od czterech lat. Przez ten czas wypracowało sobie wśród swoich klientów nieposzlakowaną opinię. Każda firma, której prowadzimy sprawy księgowe to inna specyfika. Zupełnie różny charakter ma praca z placówką oświatową zatrudniającą pedagogów i nauczycieli, czy z firmą eksportującą części maszynowe na Ukrainę. Inne problemy ma niewielki butik odzieżowy, a inne stowarzyszenie rozliczające projekty unijne. Pomimo tak dużej rozpiętości spraw moich klientów, staram się, aby każdy z nich czuł się u mnie wyjątkowo i był traktowany z najwyższym możliwym kunsztem, profesjonalnością oraz z życzliwością.

Biurowa kontrola jakości pracy 🙂

Naszymi partnerami są zarówno małe jednoosobowe firmy, stowarzyszenia, jak i duże spółki z pełną księgowością i zróżnicowaną strukturą. Niezależnie jednak od stopnia skomplikowania i rodzaju ich księgowości, moi klienci obdarzają mnie zaufaniem i niejednokrotnie odwdzięczają się rekomendacją mojego biura.

Do każdego z moich klientów mam podejście indywidualne. Jestem świadoma, że wraz z ich rozwojem, zmieniają się i rosną także ich potrzeby. Księgowość jest dziedziną osadzoną w konkretnych warunkach prawnych. Aby nadążyć za zmianami, potrzebne jest ciągłe doskonalenie się. Jesteśmy tego świadomi, dlatego zespół mojego biura uczestniczy w licznych szkoleniach.

Kolejnym niezwykle ważnym aspektem jest pewność i ochrona na wypadek błędu. Moje biuro jest zabezpieczone obowiązkowym ubezpieczeniem OC od prowadzania ksiąg rachunkowych, ale także dobrowolnym ubezpieczeniom od obsługi Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów i spraw związanych z ubezpieczeniami ZUS

Zapraszam do współpracy